Stoły drewniane do jadalni

DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE

ST-11

Nasze drewniane stoły na zamówienie idealnie sprawdzą się do każdej jadalni!

INFO

Stoły drewniane na zamówienie

meblemoskala-info

Drewniany stół od dawna stanowi jeden z najistotniejszych mebli w całym mieszkaniu. Przy stole gromadzą się domownicy podczas wspólnych posiłków a także zaproszeni goście. Drewniany stół jest często najwygodniejszym miejscem do wykonywania na nim różnego rodzaju prac. Na dłuższą metę trudno obejść się bez tego mebla. Zakup stołu może wydawać się prosta kwestią, a jednak warto zwrócić uwagę na ważne parametry, jak chociażby wysokość takiego stołu. Wysokiej jakości stoły z drewna na zamówienie i inne wysokojakościowe meble marka Meble Moskała produkuje już od ponad dwóch dekad. Zaufali nam zarówno klienci indywidualni jak i hurtowi z całej Polski. Nasze meble dostosowujemy do bieżących trendów. Dbamy jednak o to, aby przynajmniej część spośród oferowanych przez nas modeli miała wymiar uniwersalny i mogła służyć przez lata nie tylko dzięki swojej trwałości, ale także – ze względu na ich ponadczasowe wzornictwo. Oprócz tworzonych przez nasz zakład mebli na zamówienie produkcji polskiej oferujemy także meble dostępne od ręki – produkcji chińskiej. Meble te dawno już straciły status uważanej niegdyś powszechnie za tandetną „chińszczyzny” i nie odbiegają swoją jakością od wielu wyrobów produkowanych na masowa skalę w Europie. Meble Moskała stawiają jednak na stoły na zamówienie wytwarzane właśnie w ten sposób, nie zaś na seryjną, masową produkcję.

Stoły na indywidualne zamówienie

Obecnie najczęściej te dwa aspekty bardzo łatwo połączyć. Modne wnętrza w stylu nowoczesnym są zazwyczaj minimalistyczne, dzięki czemu są zarazem estetyczne jak i bardzo funkcjonalne. Do łask powraca ostatnio szczególnie styl industrialny, jednak w nieco świeższej, niż znana sprzed kilku dekad, odsłonie. W Meble Moskała dokładamy wszelkich starań, aby nadążać na bieżąco za tymi trendami. W tej kategorii znajdują się klasyczne stoły drewniane. Istnieje możliwość połączenia blatu i nóg w różnych kolorach. 

Stół drewniany industrialny na zamówienie z naszej firmy to zatem najczęściej model drewniany na stalowych nogach, lub też bardzo praktyczne stoły całkowicie drewniane, jakie także idealnie wpasowują się w ten nurt.

Stoły z drewna rozkładane

Drewniane stoły o różnych kształtach i innych parametrach pasują do licznych typów wnętrz. Najczęściej jednak zamawiane są one do: jadalni, salonu, kuchni, albo do lokali typu restauracja / kawiarnia. Stoły drewniane do salonu na zamówienie zazwyczaj nie różnią się niczym szczególnym od tych zamawianych choćby do jadalni. W gronie rodzinnym najczęściej siada się przy stole przeznaczonym dla tylu osób, ilu jest jej członków. Zdarzają się jednak okazje, kiedy warto pomyśleć o większym stole, na przykład w Boże Narodzenie albo w inne dni, kiedy zapraszamy większą liczbę gości. Wówczas, zamiast dostawiania dodatkowego stołu, znacznie lepiej sprawdzają się nasze stoły drewniane rozkładane na zamówienie. Są praktyczne, funkcjonalne, a rozkładany stół po prostu zawsze zajmuje tyle miejsca, ile trzeba na daną chwilę.

Stoły do jadalni i do restauracji

W domu jak w prawdziwej restauracji? Restauracje często wybierają nasze drewniane stoły w zestawach z charakterystycznymi krzesłami tapicerowanymi na drewnianych stelażach. Są zarówno wygodne i ergonomiczne, jak i ładne. Ponadto mają uniwersalny charakter i dobrze komponują się zarówno we wnętrzach industrialnych, jak i w rustykalnych oraz wielu innych. Taki zestaw, jako chętnie zamawiany do lokali gastronomicznych dla komfortu gości, sprawdzi się zatem bardzo dobrze również w Twoim domu. Ponadto same stoły drewniane do jadalni na zamówienie to strzał w dziesiątkę. Jesteśmy polską firmą z długą tradycją i dbamy o to, aby nawet najprostszy drewniany stół naszej produkcji służył wiernie i długo. Jeżeli zatem szukasz solidnego stołu skontaktuj się z nami, albo odwiedź jeden z salonów w Polsce oferujących Meble Moskała.

Sprawdź również nasze krzesła drewniane z obiciem dostępne na zamówienie! 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!