Sofy, kanapy i fotele

DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE

3_forest fotel inari 91

Marzysz o wyjątkowej kanapie lub sofie na wymiar do Twojego salonu? Sofa i fotele do salonu od Meble Moskała to doskonały wybór!

DIJON

FOTEL F-1

GALAXY

KAIR

MILAN

FOTEL PEPINO

PRINCE

RETRO

ROYAL

TRISTAN

USZAK MINI

INFO

Sofa i fotele do salonu

meblemoskala-info

To absolutnie podstawowy zestaw wypoczynkowy do salonu. Nowoczesna sofa do salonu, choćby w stylu retro, to najczęściej prosta sofa na nóżkach. Coraz częściej odchodzimy od salonu, jako pomieszczenia pełniącego funkcję swoistego pokoju gościnnego, a ponadto przestrzeń w tym dziennym pokoju ma obecnie ogromne znaczenie w kontekście najnowszych trendów w zakresie szeroko pojętego wyposażenia wnętrz. Współcześnie jednym z dominujących stylów związanych z aranżacją wnętrz, zarówno tych mieszkalnych jak i użytkowych, jest styl industrialny, zwany także loftowym. Nie oznacza to oczywiście, że wnętrza takie są siermiężne i mało przytulne. Biorąc pod uwagę na przykład fotel muszelka pudrowy róż, który idealnie pasuje do takiej stylistyki, łatwo zauważyć jego wielowymiarowość i wszechstronność. Loftowy styl ma przecież do siebie między innymi to, że cechują go zarówno płynne jak i geometryczne formy, a ponadto może on swobodnie nawiązywać do wielowymiarowości, chociaż raczej nie w aż tak zaawansowanym stopniu, co dzieła Picassa czy Salvadora Dali, co czyni tą tendencję do urządzania wnętrz jednak znacznie bardziej praktyczną w codziennym życiu.

Fotel skandynawski z podnóżkiem

Jednym z naszych hitów jest wciąż fotel uszak na zamówienie. Fotel ten występuje w kilku wersjach, na przykład jako fotel z podnóżkiem, lub bez niego. Uszaki są właściwie modelami ponadczasowymi i odpowiednimi do bardzo zróżnicowanej stylistyki wnętrz. Dobrze wyprofilowany uszak przypadnie zatem do gustu osobom w różnym wieku i o różnych potrzebach. Taki fotel przyda się nie tylko w salonie, chociaż to jego najczęstsze miejsce przeznaczenia. Tam szczególnie swoje poczesne miejsce znajdzie właśnie fotel uszak z podnóżkiem. Zarówno styl industrialny jak i retro są blisko spokrewnione ze stylem skandynawskim, ponieważ wszystkie one obejmują aranżację wnętrz za pomocą różnego typu mebli i akcesoriów z surowego drewna, przedmiotów prostych, geometrycznych i bardzo charakterystycznych dla modnych wnętrz urządzanych właśnie współcześnie. Wszystkie wspomniane nurty wykorzystują także chętnie połączenie tego drewna z tkaninami bądź elementami metalowymi. A zatem fotel uszak skandynawski idealnie odnajduje się także we wnętrzach loftowych i vintage.

Kanapa do salonu z funkcją spania

Meble na indywidualne zamówienie to meble dostosowane do Twoich potrzeb. Zrobimy dla Ciebie dokładnie taką kanapę, jakiej potrzebujesz – może to być sofa dwuosobowa, albo na przykład składana kanapa z pojemnikiem na pościel. Produkujemy meble do salonu i do innych pomieszczeń. Podstawowe wzory dostępne są naturalnie do wglądu w witrynie meblemoskala.pl, jednak aby przyjrzeć się dokładnie jak dobrej jakości jest chociażby nasza kanapa do spania na zamówienie, najlepiej odwiedzić nasz salon w Barwałdzie Górnym. Oferta Meble Moskała to jedne z najbardziej nowoczesnych, a zarazem najbardziej uniwersalnych i różnorodnych propozycji na polskim rynku. Wyposażamy w meble zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Znajdziesz u nas sofę do swojej sypialni albo do poczekalni w Twojej przychodni lub salonie kosmetycznym. Meble Moskała odnajdują się praktycznie wszędzie!

Fotel muszelka czy fotel uszak?

Dawne nowojorskie lofty, usytuowane często w budynkach zaadaptowanych na mieszkalne starych fabryk, charakteryzowały się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem, który był jednak zdeterminowany przez specyficzny charakter takich wnętrz wymuszony niejako przez ich uprzednie przeznaczenie. Obecnie na szczęście mamy o wiele większe pole manewru podczas urządzania industrialnych mieszkań, kawiarni czy biur, jedynie inspirując się dawnymi loftowymi wnętrzami. Kanapa, lub inne meble muszelka na zamówienie, bardzo dobrze się w nie wkomponowują. Oprócz mebli w kształcie charakterystycznych muszelek popularne są także fotele typu uszak, ponieważ oprócz stylu loftowego nadal cenione są wnętrza retro. Obydwa wymienione style mają zresztą wiele wspólnych cech i elementów, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak narodził się ów szalenie obecnie modny styl loftowy. 

Od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalnie produkcją polskich mebli, a ponadto – od pewnego czasu sprowadzamy także gotowe meble z Chin. O ile pewne drobne modyfikacje są możliwe w przypadku mebli rodzimych, to meble z Kraju Środka przyjeżdżają do Polski jako gotowe wyroby. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Barwałdzie Górnym w Małopolsce. Oprócz klientów z Krakowa i Małopolski odwiedzają nas także osoby zamieszkujące inne tereny, jak na przykład Poznań czy Warszawa. Jesteśmy otwarci na dostarczanie wysokiej jakości, własnej produkcji mebli na terenie całego kraju. 

Sprawdź również nasze stoły drewniane do jadalni na indywidualne zamówienie! 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!