Tapicerowane łóżka, pufy, kozetki do sypialni

DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE

łóżko tapicerowane do sypialni

Sprawdź nasze łóżka tapicerowane, pufy glamour, kompletne łóżka z pojemnikiem na pościel oraz kozetki do sypialni. Znajdź swoje wymarzone meble do sypialni!

ŁÓŻKO 500

SZAFKA NOCNA 500

ŁÓŻKO 600

SZAFKA NOCNA 600

MUSE

ROSIE

PUFA GLAMOUR PIKOWANA

914

INFO

Kompletne łóżka do sypialni

meblemoskala-info

Łóżka, pufy czy kozetki to chyba meble, które najprzyjemniej jest kupować. Kojarzą się w końcu z wypoczynkiem, relaksem – wszystkim co błogie, przyjemne i niewymuszone. No, może poza wizytami „na kozetkach”, ale to już specyficzne i na szczęście niecodzienne okoliczności. Oprócz kompletnych łóżek, które po prostu trzeba mieć, oferujemy również nowoczesne, wygodne i ciekawie zaprojektowane meble typu pufy oraz kozetki. Łóżko pikowane, albo pufa tego typu to, podobnie jak w przypadku kompletów mebli wypoczynkowych do salonu, bardzo pożądane obecnie modele. Chętnie wracamy do akcentów modnych w latach 50 i 60, ale już nie tak siermiężnych. Odświeżone nieco wersje klasycznych, peerelowskich foteli tapicerowanych oraz modnych wówczas pikowanych obić mebli na wysokich nóżkach królują także obecnie w gustownie urządzonych wnętrzach. Sięganie po łóżka tapicerowane obecnie nie wiąże się wcale z odświeżaniem staroci po dziadkach, czy nawet pradziadkach, ale wystarczy po prostu zamówić je na meblemoskala.pl. Przygotowujemy nowoczesne meble na modłę retro – czyli dokładnie takie, jakie są bardzo popularne teraz. Firma Meble Moskała oferuje meble na zamówienie, jakie dostarczamy na terytorium całej Polski. Oferujemy zarówno łóżka i pufy jak i kozetki oraz całe zestawy jadalniane, obejmujące stoły i krzesła, a także wiele innych typów umeblowania. 

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

Nawet tapicerowane łóżka od Meble Moskała posiadają specjalne pojemniki na pościel. O ile w przypadku salonowych kompletów wypoczynkowych nie jest to konieczne, a wysokie nóżki sof są właśnie bardzo na czasie, to nadal w przypadku łóżek z obiciem z tkaniny aspekty praktyczne dominują. Zabudowana dolna część na pościel jest jak najbardziej pożądana, a akcentem przykuwającym uwagę są przede wszystkim pikowane wezgłowia łóżek. Łóżka do sypialni tapicerowane, tapicerowane fotele i nowoczesne szafki nocne są meblami, na jakie warto obecnie postawić w tych pomieszczeniach. Ponadto w sypialni sprawdzą się także miękkie pufy, które również nawiązują nieco do klimatów sprzed kilku dekad, jednak głównie za pośrednictwem pikowanych powierzchni. Ich kształty są jednak często bardziej współczesne. Takie łączenie mody z dawnych lat z tym, co kojarzy się z nowoczesnością to najmodniejsze trendy obecnie i zapewne w najbliższych latach również.

Pikowane pufy w stylu glamour

Możesz wybierać pośród  różnorodnych puf zarówno o nowoczesnym, jak i tradycyjnym designie.  Wersja bez oparcia także jest ciekawa. Oferujemy pufy w kształcie sześcianu oraz podłużne pufy na specjalnie profilowanych nóżkach, nawiązujące swoim wyglądem nieco do stylu panującego niegdyś w Wersalu i w innych francuskich posiadłościach. Jednak to sześcienne, pikowane modele można nazwać śmiało pufami glamour. Znajdziecie u nas również modele z dodatkowym tapicerowanym panelem do zamontowania na ścianie. To praktyczne i bardzo komfortowe rozwiązanie np. do przedpokoju. Pozwala ono swobodnie oprzeć się o miękkie obicie np. podczas zakładania lub zdejmowania butów. Pufy jako takie najczęściej kojarzą się także z miękkimi meblami wykonanymi niemal wyłącznie z tkaniny. Tymczasem pufy marki Meble Moskała są stabilnymi meblami o miękkiej, tapicerowanej powierzchni. Sprawiają zatem, że można wygodnie na nich usiąść, ale także – nie odkształcają się tak łatwo i nie deformują. Jeżeli nie lubisz klasycznych, twardych taboretów pomyśl o mogących zastąpić je niemal w każdym przypadku wytworną pufą pikowaną od Meble Moskała. Mogą to być pufy w kolorach stonowanych, jednak dużym powodzeniem cieszą się wszelkie tapicerowane modele w bardziej wyrazistych odcieniach np. fuksji. Wybierz swoją pufę i swój styl!

Sprawdź również nasze zestawy mebli skrzyniowych do jadalni dostępne na zamówienie! 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!