Informacje techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.

  2. W podanych wymiarach obowiązuje tolerancja do 5 cm.

  3. Wszystkie krzesła wykonane są z drewna bukowego. Istnieje możliwość wykonania krzeseł z drewna dębowego na zamówienie.

  4. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach masywnych są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji. Zgodność słojów na złożonym blacie stołu uniemożliwia dostosowanie słojów na wkładkach po rozłożeniu stołu i nie stanowi podstawy do reklamacji.

  5. Wszystkie produkty mogą być lakierowane w miarę możliwości wg. próbek Klienta, dopuszcza się niewielkie różnice w odcieniu, w szczególności przy laminatach.

  6. Kolor biały można zamówić we wszystkich produktach.

  7. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości.

  8. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich.

  9. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną.