Biała toaletka z lustrem LED

AURORA

CLEO

ELIZA

EMMA

MALMO

SELENA

INFO

Toaletka z lustrem LED do makijażu

meblemoskala-info

Toaletka przywodzi przeważnie na myśl staroświecki mebel z damskiego buduaru albo element wyposażenia garderoby w teatrze. Ponieważ jednak nowoczesny styl industrialny charakteryzuje się specyficznym eklektyzmem, także w naszych współczesnych wnętrzach, na przykład w sypialniach, znów pojawiają się nowoczesne toaletki. Są jednak one nieco inne, niż te jakie znamy z kostiumowych filmów. Między innymi Meble Moskała oferuje toaletki na miarę naszych czasów. Meble Moskała zajmują się wytwarzaniem różnego typu mebli na zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień klientów z całej Polski! 

Toaletka nowoczesna z krzesłem czy bez?

Toaletka bez miejsca do siedzenia to raczej kiepski pomysł. Niektóre toaletki od Meble Moskała są zatem wyposażone w specjalny taboret do kompletu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie a przy tym – masz pewność, że obydwa meble do siebie pasują. Obecnie chętnie stawiamy jednak na eklektyzm, przez co do toaletki wiele osób chętnie dołączy inny typ mebla, jak chociażby pikowaną pufę. Takie miękkie, ale stabilne pufy w kolorze fuksji jak i w bardziej stonowanych barwach również zamówisz w witrynie meblemoskala.pl. Toaletki świetnie komponują się zarówno z drewnianymi, jak i z szalenie obecnie modnymi tapicerowanymi meblami. To najczęściej toaletka stylizowana delikatnie na toaletkę tego typu, jakiego używały panie ponad wiek temu. Niemniej sposób jej wykonania już na pierwszy rzut oka pozwala dostrzec, że są to toaletki nowe, nowoczesne. W zależności od tego jak wiele miejsca potrzebujesz w szufladach możesz zatem wybrać taką, albo znacznie bardziej prostą i geometryczną toaletkę z lustrem LED. Ta ostatnia może mieć nawet trzy duże szuflady usytuowane podobnie jak bywa to w biurkach: po jednej stronie w pionie. To wersja toaletki marki Meble Moskała najbardziej pojemna i praktyczna. Nie do każdego wnętrza pasuje jednak właśnie taka. Odnajdzie się ona z pewnością we wnętrzu zaaranżowanym w stylu industrialnym i w każdym innym prostym i geometrycznym, typowo nowoczesnym. Jej atutem jest także naprawdę duże lustro. To bardzo wygodny wariant.

Twoja toaletka glamour

Parafrazując Henry’ego Forda: u nas możesz sobie wybrać toaletkę w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to biały. Wszystkie oferowane przez Meble Moskała toaletki utrzymane są w tym kolorze. Jest on wybitnie uniwersalny i przy tym elegancki. Daje wrażenie czystości tworząc jednocześnie jasną oprawę dla lustra, w którym się przeglądasz i dla Twojego odbicia w nim. Ciemne toaletki wydają się mimo wszystko nieco ponure, dlatego postawiliśmy na klasyczną biel. Bez względu na to, czy chodzi o model toaletki stylizowany na staroświecki czy może właśnie ten o prostych kątach, zawsze będzie to zatem biała toaletka. Toaletka z krzesłem sama w sobie czyni wnętrze nieco bardziej glamour i przypadnie do gustu paniom w każdym wieku. Taką drewnianą toaletkę z lustrem możesz zatem kupić dla siebie, albo zamówić na prezent, na przykład dla żony albo dla siostry.  Drewniane toaletki „staroświeckie” z obrotowym lustrem mają także liczne przegródki i zakamarki na chowanie w nich drobnych kosmetyków, biżuterii i innych kobiecych drobiazgów.