Szklarnia ogrodowa

INFO

Foliowe szklarnie ogrodowe

meblemoskala-info

Mała szklarnia ogrodowa – prosty sposób na efektowne rozwiązania

Szklarnia foliowa to niezwykle wygodny sposób na ochronę warzyw, owoców i sadzonek przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Ponadto, zarówno duża jak i mała szklarnia ogrodowa sprawią, że działka stanie się jeszcze piękniejsza! 

    Tunel foliowy ogrodowy pozwala ustrzec uprawy przed czynnikami atmosferycznymi. Grad, wiatr czy zbyt niskie temperatury nie będą już straszne Waszym roślinom. Dodatkowo, szklarnia foliowa chroni również przed szkodnikami; takimi jak robaki, żerujące na liściach czy ptaki, wyjadające owoce. Bez względu na to, czy dopiero zaczynacie przygodę z ogrodnictwem, czy też jesteście doświadczonymi miłośnikami, którzy niejedną sadzonkę odchowali, szklarnia foliowa doskonale sprawdzi się w każdych rękach.

Mały tunel foliowy – zapewnij roślinom właściwy mikroklimat

Oferowane w naszym sklepie internetowym szklarnie foliowe są gwarancją na stworzenie roślinom warunków, w którym będą zdrowo i bezpiecznie rosły. Różnorodne rozmiary – 2x3m, 2×3,5m,2,5x4m sprawią, że z łatwością dopasujesz ją do swojego ogrodu: bez względu na jego wielkość!

    Zarówno tunel foliowy ogrodowy jak i szklarnia foliowa są wyjątkowo poręczne i proste w montażu. Wybierając je, masz pewność, że w łatwy, bezproblemowy sposób złożysz całą konstrukcję – a gdy zajdzie taka potrzeba, to bez trudu przeniesiesz ją w inne miejsce. Okna szklarni foliowej są uzupełnione o moskitiery; dzięki temu rośliny są w pełni zabezpieczone przed szeregiem negatywnych czynników, związanych z aktywnością owadów. Jednak to nie jedyna zaleta konstrukcyjna tuneli foliowych ogrodowych – wiele modeli posiada dodatkowo drzwi zasuwane na zamki błyskawiczne, które dodatkowo można zabezpieczyć zatrzaskami lub zapięciami na rzepy. Jest to szczególnie przydatne w lecie, gdy mała szklarnia ogrodowa jest wietrzona – pomimo otwarcia, robactwo i niewielkie szkodniki nie będą w stanie dostać się do środka.

Szklarnia foliowa – sprawdź w naszym sklepie!

Na meblemoskala.pl znajdziesz niezbędny asortyment, który pozwoli stworzyć niebanalne, oryginalne przestrzenie. Mały tunel foliowy czy szklarnia foliowa to tylko jedne z wielu przykładów, które pozwolą zaaranżować ogród i jednocześnie chronić rośliny – zarówno przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak i zwierzęcymi wpływami. Zapomnij o sadzonkach, zniszczonych przez zbyt mocne opady czy niskie temperatury oraz o wyjedzonych przez ptaki owocach –  tunel foliowy ogrodowy stanowi doskonałe zabezpieczenie.

    Dobra jakość wykonania i lekkość montażu sprawiają, że szklarnia foliowa będzie w stanie latami chronić Twoje uprawy – a nawet służyć za rustykalny ogród zimowy. Należy przy tym pamiętać, że tunel foliowy ogrodowy najlepiej umieścić w dobrze nasłonecznionym miejscu. Pod żadnym pozorem nie powinien znajdować się w cieniu; przez to można uzyskać efekt przeciwny do oczekiwanego. W razie pytań lub wątpliwości, związanych z asortymentem, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc.